Girişim Haber'de Yer Bulan Kadın Girişimciler - 8 Mart Özel Derlemesi

Öncelikle tüm kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ederek haberimize başlamak istiyorum. Bu haberimizde şimdiye kadar haberini yayınlamak suretiyle Girişim Haber'de kendilerine yer verdiğimiz kadın girişimcilerimizi derledik. İşte ters kronolojik sıra ile kadın girişimcilerimize yer verdiğimiz ve Kadın Girişimcilerimizi ilgilendirebilecek haberler..

Öncelikle tüm kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ederek haberimize başlamak istiyorum. Bu haberimizde şimdiye kadar haberini yayınlamak suretiyle Girişim Haber'de kendilerine yer verdiğimiz kadın girişimcilerimizi derledik.

İşte ters kronolojik sıra ile kadın girişimcilerimize yer verdiğimiz haberler;

Kadın Girişimcilerimizi ilgilendirebilecek diğer haberlerimiz ise şunlar oldu;

Kadın girişimcilerimiz ile ilgili yeni haberlerimizi Kadın Girişimciler kategorisinden takip edebilir, sadece bu kategori için bile RSS okuyucunuza bu adres ile ekleyebilirsiniz. Ayrıca, eğer kendi başarı hikayenizi okurlarımızla paylaşmak istiyorsanız bize haber vermeniz yeterli.

Haberimizi kadın girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyor, tekrar bayan okurlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 6.263 kişi okudu.
Kategori: Kadın Girişimciler
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor