Girişim Haber'de Yer Bulan Kadın Girişimciler - 8 Mart Özel Derlemesi

Öncelikle tüm kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ederek haberimize başlamak istiyorum. Bu haberimizde şimdiye kadar haberini yayınlamak suretiyle Girişim Haber'de kendilerine yer verdiğimiz kadın girişimcilerimizi derledik. İşte ters kronolojik sıra ile kadın girişimcilerimize yer verdiğimiz ve Kadın Girişimcilerimizi ilgilendirebilecek haberler..

Öncelikle tüm kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ederek haberimize başlamak istiyorum. Bu haberimizde şimdiye kadar haberini yayınlamak suretiyle Girişim Haber'de kendilerine yer verdiğimiz kadın girişimcilerimizi derledik.

İşte ters kronolojik sıra ile kadın girişimcilerimize yer verdiğimiz haberler;

Kadın Girişimcilerimizi ilgilendirebilecek diğer haberlerimiz ise şunlar oldu;

Kadın girişimcilerimiz ile ilgili yeni haberlerimizi Kadın Girişimciler kategorisinden takip edebilir, sadece bu kategori için bile RSS okuyucunuza bu adres ile ekleyebilirsiniz. Ayrıca, eğer kendi başarı hikayenizi okurlarımızla paylaşmak istiyorsanız bize haber vermeniz yeterli.

Haberimizi kadın girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyor, tekrar bayan okurlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 6.337 kişi okudu.
Kategori: Kadın Girişimci
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor