Girişimcilik Sohbetleri 3. Etkinliği İle Devam Ediyor!

2011 yılı içinde kurulan Girişimcilik Derneği’nin, başarı hikayelerini anlatan girişimcileri ve iş kurmak isteyen girişimci adaylarını buluşturacağı aylık Girişimcilik Sohbetleri'nin 3.sü 23 Şubat Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştiriliyor. Emlax Emlak Bilgi Bankası Genel Müdürü Gürcan Candaş, Girişimcilik Derneği üyeleri ve girişimci adayları ile buluşuyor.

2011 yılı içinde kurulan Girişimcilik Derneği’nin, başarı hikayelerini anlatan girişimcileri ve iş kurmak isteyen girişimci adaylarını buluşturacağı aylık Girişimcilik Sohbetleri'nin 3.sü 23 Şubat Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştiriliyor.

Emlax Emlak Bilgi Bankası Genel Müdürü Gürcan Candaş, Girişimcilik Derneği üyeleri ve girişimci adayları ile buluşuyor. Girişimcilik konusundaki deneyimlerini paylaşacak olan Emlax Emlak Bilgi Bankası kurucu Gürcan Candaş’ın katılımı ve Girişimcilik Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan toplantıya tüm girişimciler ve ilgililer davetli.

Etkinlik Bilgileri;

Girişimcilik Sohbetleri - 3
Organizatör : Girişimcilik Derneği
Tarih : 23 Şubat 2012 Perşembe, 16:00-18:00
Yer: Koşuyolu Mahalle Evi Koşuyolu Mh., Koşuyolu Cd., No.130, 34718, Kadıköy (Eski Koşuyolu Kalp Hastanesi karşısı)
Ücret: Katılım ücretsizdir.
Kayıt: LCV: terdil@gmail.com 

Ayrıca www.girisimcilikdernegi.org adresinden Girişimcilik Derneği'ni inceleyebilir, üye olup derneğin tüm faaliyerlerinden haberdar olabilirsiniz.

Etkinlik haberimizi ilgi ve bilgilerinize sunuyor, katılmanızı tavsiye ediyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 4.471 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor