İSO'nun 2011 İnovasyon Ödüllerini Kaçırmayın!

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye'nin inovasyon altyapısının gelişimine ve inovasyon bilincinin Türkiye'de yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen "İSO İnovasyon 2011 Ödülleri" için başvuru süreci başladı ve devam ediyor. İşte detaylar..

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye'nin inovasyon altyapısının gelişimine ve inovasyon bilincinin Türkiye'de yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen "İSO İnovasyon 2011 Ödülleri" için başvuru süreci başladı ve devam ediyor.

İSO tarafından yapılan açıklamaya göre ilki 2009 yılında verilen "İSO İnovasyon Ödülleri" ile, inovasyona dönük süreçleri benimseyerek, sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşan başarı örneklerinin ödüllendirilmesi, bu tür yaklaşımların yaygınlaştırılması yoluyla Türk Sanayii'nin inovasyon yetkinliğinin artırılması, bu bağlamda inovasyonun ticari getiri avantajı olarak öne çıkartılması amaçlanıyor.

"İSO İnovasyon Ödülleri" kapsamında, diğer inovasyon ödüllerinden farklı olarak, sadece ticari başarı ve ürüne bakılarak değil sanayi firmaları bünyesinde oluşturulan inovasyon ortamı da;

  • Liderlik,
  • Stratejik Planlama,
  • Bilgi,
  • İnsan Kaynağı,
  • Süreçler
  • İş Sonuçları

ana başlıklarında değerlendirecek ve ödüllendirecek.

Ödül başvurusunda bulunan sanayi kuruluşları, başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, inovasyon yetkinlikleri ve geliştirmeye açık alanları konusunda bilgi edinme imkanına da sahip olacak.
Ödüller için ön başvurular 1 Temmuz 2011 tarihine kadar internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

İSO İnovasyon Ödülleri'nin başvuru kriterleri, başvuru süreci, değerlendirme süreci, ödül kategorileri, takvim ve irtibat bilgileri için www.iso.org.tr/inovasyonodulleri adresini inceleyebilirsniz.


İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen bu güzel yarışmayı, inovatif (yenilikçi) fikir sahibi girişimci ve yatırımcılarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgilerine sunuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 3.839 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik, İnovasyon, Yarışma, İş Dünyası
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor