Kısa Film Severlerin Yeni Adresi: KisaFilmS.Com

KisaFilmS.com 2011 Ocak ayında internet yayın hayatına girdi. Kısa Film Portalı, Kısa filme gönül veren kişilerin ortak buluşma noktasır. Sitede kısa film haberleri, yerli ve yabancı kısa filimler, kamera arkası, animasyon kısa filmler, belgesel kısa filmler ve adobe after efects dersleri bulumakta. İşte detaylar..

KisaFilmS.com 2011 Ocak ayında internet yayın hayatına girdi. Kısa Film Portalı, Kısa filme gönül veren kişilerin ortak buluşma noktası. Sitede kısa film haberleri, yerli ve yabancı kısa filimler, kamera arkası, animasyon kısa filmler, belgesel kısa filmler ve adobe after efects dersleri bulumakta.

Değişik video sitelerinde bulunan kısa filmleri bir sitede toplayarak kısa film yönetmenleri, iletişim öğrencileri ve kısa film'e gönül veren kişilere kolay ulaşım imkanı vermeyi ve bir araya getirmekteyi amaçlayan KısafilmS.com üzerinden; kısa film yönetmenleri, festivalleri de takip etmek mümkün.

Yayına giridğinden bu yana, yaklaşık 3 ay içinde 18000 tekil kullanıcı ve 55000 sayfa gösterimi yapmış.

Girişim Haber olarak KisafilmS.com'a yayın hayatında başarılar diliyor, kısa film meraklısı tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 4.345 kişi okudu.
Kategori: Bilişim / Teknoloji, Yeni Girişim
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor