Buluştrend Şubat 2011 Buluşmasını Kaçırmayın!

2011 buluşmalarına 15 Ocak'da ki ilk buluşmayla başlayan Buluştrend tüm hızıyla devam ediyor. Yılın 2. buluşması 5 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Ömer Ekinci önderliğinde, çeşitli sektörlerden farklı alanlardaki önde gelen uzmanlarla girişimci ruhlu öğrencilerin ve yeni insanlarla tanışmak isteyen gençlerin/kişilerin katılıp tanıştıkları, fikir alışverişinde bulundukları sıcak bir buluşma ortamı olan Buluştrend; bu ay 5 Şubat Cumartesi günü 15:00 ila 18:00 saatleri arasında Caffe Nero Astoria - Esentepe'de yapılıyor. Buluştrend Şubat 2011 Buluşmasını Kaçırmayın!

2011 buluşmalarına 15 Ocak'da ki ilk buluşmayla başlayan Buluştrend tüm hızıyla devam ediyor. Yılın 2. buluşması 5 Şubat Cumartesi günü gerçekleşiyor.

Ömer Ekinci önderliğinde, çeşitli sektörlerden farklı alanlardaki önde gelen uzmanlarla girişimci ruhlu öğrencilerin ve yeni insanlarla tanışmak isteyen gençlerin/kişilerin katılıp tanıştıkları, fikir alışverişinde bulundukları sıcak bir buluşma ortamı olan Buluştrend; bu ay 5 Şubat Cumartesi günü 15:00 ila 18:00 saatleri arasında Caffe Nero Astoria - Esentepe'de gerçekleşiyor.

İşte Geliştrend'in bu ayki etkinlik sunumu;

"Buluştrend’de genç beyinler bir araya geliyor, ustalardan tecrübe dinliyor, birbirleriyle tanışıp fikirlerini uçuşturuyor, iş ve arkadaş ağını genişletiyor. Katılım ücretsiz, gelip sticker’lara isminizi yazıp göğsünüze yapıştırıyorsunuz, Caffe Nero’dan kahvenizi alıyorsunuz ve ilk gördüğünüz kişiyle tanışıp sohbete başlıyorsunuz.

Hiç tanıdığınız yok mu? Üzülmeyin, sizin gibi ilk kez gelmiş birçok kişi orada olacak ve yanlarına yanaştığınız herkes sizinle tanışmaya hazır olacak. Çekinmeyin.
"

Girişim Haber ekibi olarak Ocak ayındaki buluşmasına katıldığımız, enerji dolu girişimcilerle tanışıp çok güzel izlenimlerle ayrıldığımız Buluştrend'e katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Buluştrend Şubat 2011 Buluşmasını Kaçırmayın!

Sevgi ve Saygılarımızla

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 3.546 kişi okudu.
Kategori: Etkinlikler
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor