Proje Bazlı İş mi Arıyorsunuz, Yaptırıyorsunuz? O Halde: UzmanKirala!

2011 Ocak ayının başında yayına giren UzmanKirala.com; proje bazlı çalışan uzmanlar (freelancer) ile proje yaptırmak isteyen işverenleri buluşturmayı hedefliyor. Detaylar haberimizde..

2011 Ocak ayının başında yayına giren UzmanKirala.com; proje bazlı çalışan uzmanlar (freelancer) ile proje yaptırmak isteyen işverenleri buluşturmayı hedefliyor.

UzmanKirala.com, Venda Bilişim ve Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde hizmet veren bir e-ticaret platformu. Platform proje bazlı çalışmalarda, işverenle uzman arasında köprü görevini görüyor. Bu köprü işveren'e projesini daha az maliyet ve daha çok güven ile yaptırma imkanı sunarken uzman içinde yine güven içerisinde, profilini oluşturup ekonomik kazanç elde etmesini sağlıyor.

İşveren sisteme projesini kaydettikten sonra detayları inceleyen uzmanlar proje için teklifte bulunuyor ve kaç günde teslim edebileceklerini taahhüt ediyorlar.

İşveren bu tekliflerden birini seçip ödemeyi yapmasıyla beraber süreç başlıyor. Tüm işlemler "Güvenli Ticaret Kalkanı" adını verdikleri havuz hesap mantığı ile çalışan bir model ile tamamlandığından uzman ve işveren arasındaki güven sorunu aşılmış oluyor ayrıca işverenler ödemelerini havale dışında kredi kartı ile online olarak da yapabiliyorlar.

Tamamlanan her başarılı işlemden sonra hem işveren hemde uzman profillerine yorum - feedback- bırakıyor ve özellikle proje kapmak için uğraşan uzmanlar için profil puanının önemi oldukça arttırıyor. Gelişmiş profil düzenleme seçenekleriyle uzmanlar profillerini bir anlamda cv sayfasına çevirebiliyorlar.

Projeniz mi Var?

Projenizi UzmanKirala.com'a gönderin, serbest çalışan uzmanlardan gelen teklifleri değrlendirin, teklifi siz seçin ve projenizi ekonomik, uygun ve güvenli bir şekilde yaptırın.

Proje mi Arıyorsunuz?

Ücretsiz üye olun, profilinizi oluşturup hemen projeleri gezip teklif verin, bilgi ve yeteneğinizle %100 yasal olarak para kazanmaya başlayın!

Proje bazlı çalışmak isteyen uzman okurlarımıza ve proje yaptırmak isteyen işveren okurlarmıza UzmanKirala.com'u öneriyor ve UzmanKirala.com'a başarılar diliyoruz.

Bu içeriği 31.159 kişi okudu.
Kategori: Bilişim ve Yazılım, Yeni Girişim
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor