Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Proje Bazlı İş mi Arıyorsunuz, Yaptırıyorsunuz? O Halde: UzmanKirala!

2011 Ocak ayının başında yayına giren UzmanKirala.com; proje bazlı çalışan uzmanlar (freelancer) ile proje yaptırmak isteyen işverenleri buluşturmayı hedefliyor.

UzmanKirala.com, Venda Bilişim ve Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde hizmet veren bir e-ticaret platformu. Platform proje bazlı çalışmalarda, işverenle uzman arasında köprü görevini görüyor. Bu köprü işveren'e projesini daha az maliyet ve daha çok güven ile yaptırma imkanı sunarken uzman içinde yine güven içerisinde, profilini oluşturup ekonomik kazanç elde etmesini sağlıyor.

İşveren sisteme projesini kaydettikten sonra detayları inceleyen uzmanlar proje için teklifte bulunuyor ve kaç günde teslim edebileceklerini taahhüt ediyorlar.

İşveren bu tekliflerden birini seçip ödemeyi yapmasıyla beraber süreç başlıyor. Tüm işlemler "Güvenli Ticaret Kalkanı" adını verdikleri havuz hesap mantığı ile çalışan bir model ile tamamlandığından uzman ve işveren arasındaki güven sorunu aşılmış oluyor ayrıca işverenler ödemelerini havale dışında kredi kartı ile online olarak da yapabiliyorlar.

Tamamlanan her başarılı işlemden sonra hem işveren hemde uzman profillerine yorum - feedback- bırakıyor ve özellikle proje kapmak için uğraşan uzmanlar için profil puanının önemi oldukça arttırıyor. Gelişmiş profil düzenleme seçenekleriyle uzmanlar profillerini bir anlamda cv sayfasına çevirebiliyorlar.

Projeniz mi Var?

Projenizi UzmanKirala.com'a gönderin, serbest çalışan uzmanlardan gelen teklifleri değrlendirin, teklifi siz seçin ve projenizi ekonomik, uygun ve güvenli bir şekilde yaptırın.

Proje mi Arıyorsunuz?

Ücretsiz üye olun, profilinizi oluşturup hemen projeleri gezip teklif verin, bilgi ve yeteneğinizle %100 yasal olarak para kazanmaya başlayın!

Proje bazlı çalışmak isteyen uzman okurlarımıza ve proje yaptırmak isteyen işveren okurlarmıza UzmanKirala.com'u öneriyor ve UzmanKirala.com'a başarılar diliyoruz.

Bu içeriği 30.417 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Yeni Girişim
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız