Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
GlobalCv.com "Doğru İş, Nitelikli İnsan" Sloganıyla Yayında!

Geliştirdiği internet projeleriyle ve kaliteli web girişimleriyle web dünyamızda adından sıkça söz ettiren Erk Yazılım 'ın yazılım altyapısnı geliştirdiği yeni internet girişimi GlobalCV.Com yayına açıldı.

Projenin aslında ilginç bir hikayesi var, Erk Yazılım CEO'su Bülent Arslan bu hikayeyi ve yeni girşimleri olan GlobalCV.com'u şirket bloglarında şöyle anlatıyor;

Ne demişler kötü komşu ev sahibi yaparmış

Herşey kariyer.net yetkisiyle görüşmemle başladı. 8 yıldır IK ilanlarımız için Kariyer.net’i kullanıyorduk. Bu sene 10 ilan hakkımızdan sadece 2'si kullanmışız. Müşteri temsilcimizle yaptığım görüşme sonrasında ödeme yapmazsam hesabımın kapandığı gibi kullanmadığım ilan haklarımın da yok olacağı ifade edildi.

Uzun bir telefon görüşmesinden sonra da durum değişmedi, "Siz bu şekilde beni kendinize rakip yaparsınız" cümlesiyle görüşmeyi bitirdik.

Bu olaydan sonra Halil Ercan Gündoğdu beyle kolları sıvayıp Kariyer sektörüne yeni bir soluk getirmek için GlobalCV'inin küçük adımları atılmaya başlandı.

GlobalCV kurulurken; hem sağladığı insan kaynağı hemde teknolojik altyapısıyla rakiplerinden daha ileri noktalara gitmeyi hedef aldık. Yoğun bir çalışmadan sonra 1 Ekim itibariyle yayın hayatına başlamış oldu.

GlobalCV.com, standart kariyer portali fonksiyonlarına ilave olarak teknik bir çok yeniliği içinde barındırıyor, başlıcaları;

  • Facebook ve Linkedin ile tek tuşla kolay üyelik
  • Widget mantığıyla kurumsal üyelerin kendi web siteleri üzerinden ilan verme, CV takibi yapma 
  • Kişilik testi entegrasyonu

"Ne demişler kötü komşu ev sahibi yaparmış."

Erkyazılım olarak Sinaptik.net Bilişim IK portalinden sonra
GlobalCV.com ile Kariyer sektöründe iyi adımlar attığımızı düşünüyorum.

Girişim Haber olarak Erk Yazılım ailesine ve GlobalCV 'ye başarılar diliyor, iş ve çalışan arayışlarınız için GlobalCV'yi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 5.608 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız