Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Hizmetlerimiz   |   Arşiv   |   Bulut   |   Bülten Gönder   |   İletişim                       
 Girişim Haber
Fenomen Olmanıza Yardım Eden Girişim: ModaSky!

Bu haberimizde sizlere iş fikrini başarıyla uygulamış, kullanıcılarına gerçekten sade ve kullanıcı dostu ekranlar sunan bir sosyal medya platform girişimini tanıtacağız. Kullanıcıların yeteneklerini sergileyip, farklılıklarını ortaya koyabildiği ve farklı yeteneklerden insanlarla biraraya gelebildiği sosyal medya platformu ModaSky özellikleriyle bu haberimizde sizlerle..

ModaSky; kullanıcıların ilgi alanına göre profil açmalarına ve benzer ilgilere sahip olan insanlar ile iletişime geçmesine olanak tanıyor. İster ünlü olmak, isterseniz sadece yeni arkadaşlar edinmek için kullanın, ModaSky yeni herkes için faydalı bir sosyal medya platformu olma iddiasında. Manken, model, oyuncu, müzisyen, grafiker, youtuber ve buna benzer ilgi alanlarınız var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz.

ModaSky, iş fikrinin sade ve kullanıcı dostu ekranlarla uygulanışı açısından oldukça başarılı bir girişim. Çoğu sosyal medya girişimi iş modelini yeterli sadelikte uygulayamaz ve sırf ekranlardaki karmaşa sebebiyle başarısız olan pek çok girişim biliyoruz. Pek çok girişimin başaramadığı bu sadelik Modasky'ın başarılı olması için önemli bir özellik olacaktır.

Sesiniz mi güzel? Yoksa iyi bir fotoğrafçı mısınız? Gündemle ilgili iddialı yorumlarınız mı var? Çok iyi bir YouTuber mısınız? Daha farklı yetenekleriniz? Yetenek yarışmalarına seçilmeyi beklemek yerine, sizi farklı kılacak olan videoları veya fotoğrafları çekip ModaSky sitesi üzerinden yayınlayabiliyorsunuz.

Yeteneklerinizi gören diğer kullanıcılar tarafından hemen fark edilecek ve arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Aynı hobilere sahip insanlar ile bir araya gelip yeni fikirler veya düşünceler ortaya çıkarabilirsiniz. YouTube kullanıcıları, ayrıca ModaSky üzerinden yayınladıkları videolar ile abone sayısını da arttırabiliyorlar. ModaSky üzerinden videolarınızı yayınladığınız takdirde Sponsor bulabilir veya Reklam alabilirsiniz. Dahası sizi keşfedecek ajans sahiplerinede kendinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz

ModaSky hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kullanmaya başlamak isterseniz www.modasky.com.tr web adresini ziyaret edebilir; Facebook, Twitter ve Instagram hespalarını takibe alabilirsiniz.

Sizlerde yeteneklerinizi ve farklılıklarınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız ModaSky sizin için doğru platform. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Not: Bu haberimizi beğendiyseniz bizi takibe alın, diğer haberlerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Mobil, Trend / Yükselen Değer, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorumlar

Ayşe
Ayşe
Kendimi ifade edebileceğim güzel bir yere benziyor. Başarılar

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
Google + Sayfamız
RSS Kaynağımız